SEX SEZNAMKA

EROTICKÉ SEZNÁMENÍ

Recenze a zkušenosti

Recenze na erotickou seznamkuflirtkontakt jsou docela pozitivní. Někteří našli, co hledali ale jak čtu, tak někteří uživatelé a zejména mužského pohlaví jsou velice nároční. Chtějí se seznámit, ale nechtějí tomu obětovat čas ani peníze. Takový páteční večer na diskotéce, kde se snažíte zaujat, Vás stojí víc než měsíční členství na flirtkontakt.cz.

Zkušenosti s erotickou seznamkou flirtkontakt.cz a flirtkontakt.sk říkají, že výhodou je, že se takhle pře internet lépe poznáte, jste doma, v pohodě. Když to uživatel opravdu myslí vážně se seznámením, tak by měl říkat pravdu, jenomže, jak víme každý druhý za počítačem je hrdina. Chce to určitou trpělivost a naleznete, co hledáte. Samozřejmě, jako všude i zde je více mužských profilů jako ženských. Věřím, že by si na erotický seznamce flirtkontakt.cz našel každý co hledá: flirt, sex na jednu noc nebo i vážnou známost. Aspoň takové jsou pozitivní zkušenosti uživatelů.

Uživatele, kteří nemají čas se seznamovat a hledat si povyražení, si chválí tuhle erotickou seznamku.

Uživatelé flirtkontakt.cz se řadí do dvou skupin:

  1. Skupina, která našla, co hledala – Není co dodat.
  2. Skupina, která nenašla a nenajde: Uživatele v téhle skupině jsou dotěrný, vlezlí a ještě nevím, jak bychom je pojmenovali. Prostě jsou to frajírci, kteří si nevidí na špičku nosu, ale ve skutečnosti jsou to obyčejní kluci. Myslí si, že když jsou za PC a budou přehánět, co všechno mají a umí, že tím někoho okouzlí ale to jedině tak zlatokopku - flirt nebo sex na jednu noc.

Co se týče seznámení na erotický seznamce flirtkontakt.czjsou uživatele celkem spokojený. Poznáme to, že ne všichni sdílíme stejný názor.

Přejeme vám příjemné seznamování. Držíme vám palce!