SEX SEZNAMKA

EROTICKÉ SEZNÁMENÍ

Seznámení s mužem

Seznámení s mužem má taky svoje pravidla. Výhodou je, že si můžeme nejprve něco málo o uživateli zjistit, aniž bychom vyšli z domu. Například jeho záliby, zájmy či praktiky. Pokud Vás nějaký uživatel zajímá tak si nejprve přečteme jeho profil, abychom si určili, jak budeme postupovat dál. Pokud bude třeba vyfocen se psem nebo při nějaké činnosti, která nás zaujme, máme důvod k oslovení. Hlavně v tom nehledejte nic složitého, abyste se do toho zbytečně nezamotala. Po nějaké výměně zpráv zjistíte, zda se Vám daný muž zamlouvá a jestli chcete vyzkoušet setkání naživo.

Základem je dobře vyplněný profil

Základem dobrého seznámení je pravdivě vyplněný profil. Nikdo nemá rád, pokud se mu lže, tak proč bychom lhali my, chceme-li se skutečně seznámit. Hlavně vyznačte do profilu informace, nebo kritéria určitou představu jak by měl vypadat protějšek, jaké by měl mít vlastnosti a podobně. Usnadnit erotické seznámení si můžete i sama pokud vypíšete profil správně, dle Vašich představ.

Komunikujte

Pokud jste si úspěšně vytvořila profil tak neváhejte a pište, hlavně když Vás někdo okouzlil. Každý kdo se přihlásí na erotickou seznamku víceméně za určitým a jednoznačným účelem, jenže pokud oslovím uživatele konkrétním požadavkem, můžeme ho tím vylekat, ale nemusíme. Každá komunikace by měla začít postupně, netlačte na nikoho. Nejhlavnější je abyste nečekala na zprávy ale, abyste začala komunikovat jako první právě Vy. Nikomu jen tak z nebe nepřiletěl budoucí partner nebo milenec. A určitě uživatel ocení, že je projeven zájem o něj. Za internetovou komunikaci, co se týče jejího průběhu, tak to Vám nikdo nezaručí. Pokud Vás někdo obtěžuje, dáte si ho jednoduše zablokovat.

Pokud máte zájem o sex na jednu noc, tak můžete vyzkoušet pozvat uživatele na setkání už v první zprávě. Chcete-li se potupně poznat tak se vyptávejte, ale nebuďte přehnaně zvědavá a ani Váš 100 stránkový životní příběh by nechtěl nikdo číst v první nebo druhé zprávě. Určitě pokud si ho chcete ověřit, alespoň částečně, tak si s ním pište o běžných věcech a později si zkuste i zavolat.

Raději se připravte na to, že budete muset být trpělivá, protože Vám přijde mnoho zpráv od různých druhů mužů. Ne všichni jsou stejní, jeden je více odvážný, jiný se zmůže jen na slabé "Ahoj". Stačí to jen zkoušet a komunikovat a i Vy najdete to, co hledáte.